Aktuality

Zveřejněno dne 17.11.2017
Od 20. 11. 2017 nabízíme ubytovaným v Penzionu Volařík 5%ní slevu na vína z Vinařství Volařík Mikulov. Využijte této jedinečné...
Zveřejněno dne 30.06.2017
Vinaři z Dolních Dunajovic si pro návštěvníky této malebné jihomoravské vinařské obce připravili prázdninový program - otevřené...

Rezervace


Kliknete zde
Kliknete zde

Přijďte prožít letošní svátek zamilovaných do našeho penzionu. Nabízíme jednodenní či dvoudenní pobyt, při němž ochutnáte snoubení vína a čokolády. V ceně pobytu je perlivé růžové víno Merlito z Vinařství Volařík a čokoláda vytvořená čokolatiéry z Xococlubu přímo k růžovým vínům.

Využijte možnost příjemně strávených dnů s milovanou osobou, vynikajícím vínem a úžasnou čokoládou.

Čokolády jsou ve tvaru podkovy tak, aby se daly zavěsit na sklenici s vínem. Snoubí se nejdříve vůně a pak i chuť - čokoláda se nechá rozpustit v ústech a přelévá se drobnými doušky vína.

Merlito je svěží perlivé rosé víno z odrůdy Merlot. Zbytkový cukr nádherně vyvažuje příjemná kyselinka a jemné perlení. V osvěžující vůni i chuti jednoznačně dominují zavařené jahody, které se skvěle snoubí s čokoládou No 5 z Xoco Clubu. 69% hořká čokoláda z Columbie s 22 druhy koření a květy perské růže.

Jednodenní valentýnský pobyt pro 2 osoby - 900 Kč

Dvoudenní valentýnský pobyt pro 2 osoby - 1450 Kč

Platí v termínu 13.-15.2. 2015. Cena zahrnuje ubytování, lahev vína (0,75 l), balení čokolády (4 ks) a dvě skleničky na pokoj.

 

 

 

Penzion Volařík v Dolních Dunajovicích hodnocení