Aktuality

Zveřejněno dne 06.02.2019
Kolekce pro milovníky *** Vinařství Volařík připravilo pro milovníky vín speciální kolekci. Jde o 6 vín, která doporučují ženy z...
Zveřejněno dne 18.05.2018
Plánujete letní dovolenou? Rádi byste využili možnost ochutnat vína z Vašeho oblíbeného vinařství? Nebo jste jen zvědaví, jak to...

Rezervace


Kliknete zde
Kliknete zde

Přijďte prožít letošní svátek zamilovaných do našeho penzionu. Nabízíme jednodenní či dvoudenní pobyt, při němž ochutnáte snoubení vína a čokolády. V ceně pobytu je perlivé růžové víno Merlito z Vinařství Volařík a čokoláda vytvořená čokolatiéry z Xococlubu přímo k růžovým vínům.

Využijte možnost příjemně strávených dnů s milovanou osobou, vynikajícím vínem a úžasnou čokoládou.

Čokolády jsou ve tvaru podkovy tak, aby se daly zavěsit na sklenici s vínem. Snoubí se nejdříve vůně a pak i chuť - čokoláda se nechá rozpustit v ústech a přelévá se drobnými doušky vína.

Merlito je svěží perlivé rosé víno z odrůdy Merlot. Zbytkový cukr nádherně vyvažuje příjemná kyselinka a jemné perlení. V osvěžující vůni i chuti jednoznačně dominují zavařené jahody, které se skvěle snoubí s čokoládou No 5 z Xoco Clubu. 69% hořká čokoláda z Columbie s 22 druhy koření a květy perské růže.

Jednodenní valentýnský pobyt pro 2 osoby - 900 Kč

Dvoudenní valentýnský pobyt pro 2 osoby - 1450 Kč

Platí v termínu 13.-15.2. 2015. Cena zahrnuje ubytování, lahev vína (0,75 l), balení čokolády (4 ks) a dvě skleničky na pokoj.

 

 

 

Penzion Volařík v Dolních Dunajovicích hodnocení